Manuál na vytvorenie udalosti pre zaregistrované organizácie

Ponúkame Vám návod na to, ako si môžete ako organizácia vytvoriť udalosť vo svojom profile a tak dať vedieť prostredníctvom našej stránky, že potrebujete pomoc dobrovoľníkov. Vždy keď potrebujete nových dobrovoľníkov je potrebné vytvoriť si novú udalosť. Jednou z funkcií našej stránky je počítanie dobrovoľníckych hodín pre dobrovoľníkov či organizácie a práve z týchto dôvodov nie je možné editovať už vytvorenú udalosť.

 

1. krok- prihlásenie

 

Pre to, aby ste si mohli editovať svoj profil, komunikovať s dobrovoľníkmi či vytvoriť si novú udalosť, sa musíte najskôr prihlásiť. Prihlasovacím menom je emailová adresa zadávaná počas registrácie, heslo je identické s tým, ktoré ste si zvoli pri registrácii.

 

2.krok- vstup do sekcie Môj profil

 

Čokoľvek budete chcieť meniť vo svojom profile, najskôr sa musíte dostať do Vášho profilu, ktorý sa nachádza na modrej lište vedľa odhlasovacieho kľúča.

 

3.krok- sekcia Môj profil

Váš profil je miestom, kde si môžete editovať informácie o Vašej organizácii, vkladať do Noviniek textové súbory, ktoré informujú o Vašej činnosti, ale zároveň, práve tu je možnosť vytvoriť si udalosť, ktorú chcete propagovať v sekcii Podujat

 

4.krok- vytvorenie podujatia

 

 

Po tom, ako si vyberiete sekciu Podujatie sa Vám otvorí okno s Vašimi doterajšími podujatiami, ktoré môžete editovať či vymazať. V pravej časti máte možnosť Pridať podujatie. Práve toto je spôsob, ako sa dostať k tvorbe nového podujatia.

 

5.krok- definovanie podujatia

 

 

Posledným krokom pri tvorbe podujatia je vyplnenie dotazníka. V ňom okrem základných charakteristík podujatia vyberáte z možností ohľadom podujatia, ktoré Vám ponúkame. Čím konkrétnejší budete, tým môže byť vaša ponuka pre záujemcov lákavejšia.

 

Prajeme Vám všetkým veľa zaujímavých podujatí a množstvo šikovných dobrovoľníkov.

 

V prípade, ak by ste mali akýkoľvek problém s Vaším profilom, kontaktujte nás na bratislava@dobrovolnictvo.sk