Cestovateľský portál TheBestTravelled hľadá stážistov a ambasádorov

Ak patríte k tým, ktorí radi cestujú určite vás zaujme nasledovná ponuka. Interaktívny portál TheBestTravelled združuje cestovateľov z celého sveta, zbiera ich skúsenosti a príbehy. Slúži na pomoc pri plánovaní ciest a získanie potrebných informácií pre cestovateľov ale aj širokú verejnosť z celého sveta.

Keďže sa projekt stále rozbieha, s radosťou oznamujú, že hľadajú nových pomocníkov v podobe stážistov, ambasádorov či sekretariátu. Stážista bude pracovať na polovičný úväzok, približne 4 hodiny denne a stáž bude trvať 9 týždňov. Práca bude prebiehať v malom tíme ľudí a stážista bude platený.

Ambasádorský program trvá 3 mesiace, každý ambasádor zastupuje stránku pre určitú krajinu/y. Od ambasádora sa očakáva plnenie mnohých úloh, ako získavanie nových členov, propagovanie stránky a jej obsahu, či vytváranie nových partnerstiev. Každý ambasádor zbiera počas týchto 3 mesiacov body za splnené úlohy a najlepší získajú bezplatné letenky do rôznych destinácií.

Sekretár/ka bude zamestnanie na polovičný úväzok s možnosťou získať pracovnú zmluvu. Náplňou práce na sekretariáte bude administrácia. Od všetkých uchádzačov na jednotlivé pozície sa vyžaduje vysoká úroveň anglického jazyka.

Vyplniť prihlášku je možné do 31. marca, nástup na pozície sa očakáva od 1. mája 2014.

Neváhajte a vypĺňajte prihlášku TU.

Miroslav Hajnoš