Už o týždeň budeme na Pohode

Ďakujeme všetkým záujemcom o dobrovoľníčenie na Pohode. Sme radi, že aj takouto cestou mnoho ľudí získa svoj prvý kontakt s dobrovoľníctvom. Ak je medzi Vami mnoho takých, ktorí si tento festival chcete užiť ako návštevník, ale zároveň Vás zaujíma dobrovoľníctvo, aj na Pohode budete mať možnosť stretnúť CARDO a jeho tím.

Nájdete nás v sektore neziskoviek, ktorý je venovaný predstaveniu činnosti rôznych organizácií tretieho sektora. Tento rok budeme jednou z nich. Počas troch dní okrem toho, že budete mať možnosť spoznať ľudí pracujúcich v našom združení, získate informácie o všetkom, čo robíme, ale aj niečo navyše.

Príďte sa opýtať našej šéfky Zuzky, prečo aj napriek dlhoročnej práce v biznise si myslí, že robiť veci zadarmo má zmysel, opýtajte sa Matúša, ako je možné skĺbiť viacero zamestnaní s dobrovoľníctvom a mať z toho radosť či Katky ako dobrovoľníctvom dokážete rozvíjať aj samých seba. Na Pohode bude aj naša najmladšia dobrovoľníčka Lucka, ktorá pre CARDO pracuje už niekoľko rokov, ale bude tam aj naša stážistka z Turecka Reyyan, ktorá Vám rada zodpovie všetky otázky ohľadom zahraničných skúseností s dobrovoľníctvom, či aké je to dobrovoľníčiť v Turecku.

Okrem možnosti získať informácie, sa budete môcť prihlásiť aj do Dní dobrovoľníctva, či nominovať niekoho na Dobrovoľníka roka. Ak ste ešte nikdy nedobrovoľníčili, či potrebovali by ste od niekoho dobrovoľnícku pomoc, na to bude slúžiť naša dobrovoľnícka stena, kde si budete môcť nájsť presne to, čo hľadáte. Rovnako nás zaujíma, kde všade ste už dobrovoľníčili, tak sa príďte označiť na našu dobrovoľnícku mapu.

Samozrejme to nie je všetko, ale nepredbiehajme..Až o týždeň je Pohoda.

Dovidenia na festivale!