Príďte na okrúhly stôl do Kontaktu

Okrúhly stôl si už získal svojich skalných návštevníkov, ale stále je tu možnosť aj pre Vás ďalších pridať sa k nám. Okrúhle stoly, ktoré realizujeme v rámci medzinárodného projektu VolunVET sú zamerané vždy na šírenie informácií, ktoré sme získali v niektorej z partnerských krajín počas zahraničných návštev. Je naozaj zaujímavé a najmä prínosné vidieť resp. počuť o tom, ako funguje dobrovoľníctvo v iných krajinách a tak isto ako funguje v iných organizáciách na Slovensku.

Tentokrát by sme Vás chceli srdečne pozvať na okrúhly stôl, ktorý sa uskutoční 2.9. 2014 o 16,30 opäť v priestoroch kaviarne Kontakt na Ventúrskej ulici č. 12 v Bratislave. Hlavnou témou budú skúsenosti slovinskej organizácie Association of Nigerians in Slovenia, ktorá sa venuje prisťahovalcom z Nigérie, ktorí si vybrali za miesto pre svoj život práve Ljubljanu. Celá organizácia funguje na báze práce dobrovoľníkov a preto jej skúsenosti môžu byť naozaj prínosné.

Ak Vás zaujala organizácia, alebo sa chcete prísť podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými organizáciami na Slovensku, tak nám potvrďte Vašu účasť na mailovej adrese kontakt@dobrovolnictvo.sk do 31.augusta. Ak by Vás zaujímal projekt, ktorého sme súčasťou, kliknite TU.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Dovtedy prajeme príjemný zvyšok leta!