O organizácii

Ak sa nám to podarí tak 11.11.2018 na sté výročie ukončenia prvej svetovej vojny slávnostne tvoríme bunker nad klepáčom ktorý sa nachádza na železnej studničke.
Oblasti dobrovoľníctva všetkého druhu.
Občianske združenie (OZ) BUNKRE  sa zaoberá obnovou bunkrov z prvej svetovej vojny v Bratislavskom lesoparku. V dnešnej dobe spravuje a revitalizuje štyri objekty, ktoré sú na rôznych miestach Bratislavy. Dve kaverny sa nachádzajú v Dúbravke, ďalšia na Kamzíku a jedna na Železnej Studničke nad mlynom Klepáč.
Dobrovoľníkom, ktorým sa páči naša aktivita si môžu vybrať činnosť, ktorá ich zaujme. Ide o aktívnu, zväčša ľahkú manuálnu pomoc naším členom OZ BUNKRE. Dobrovoľníci môžu najčastejšie pomôcť v piatok v podvečerných hodinách alebo počas víkendu. Ide o obnovu bunkra v podobe očistenia stien, maľovanie farbou, ošetrenie kovových prekladov, hrabanie lístia, prípadne iné, ako aj sprevádzanie návštevníkov. Členovia OZ BUNKRE sa venujú aj prácam v exteriéry, v chladnom zimnom počasí najmä v interiéri. Prácu si členovia spoločne s dobrovoľníkmi spríjemňujú debatami a opekaním pri ohni v prírode.

- Víkendové dobrovoľníctvo
- Kultúra, šport, životné prostredie a práca s ľuďmi, príroda, web, programovanie písanie článkov, fotografovanie a nové projekty získavanie financií organizovanie podujatí, vytváranie eventov...

Prispejte aj vy k významnej veci. Tešíme sa na vás.

Linky na OZ BUNKRE:
https://www.facebook.com/Bunkre
https://www.facebook.com/dubravskakaverna
https://www.facebook.com/kavernakamzik6
https://www.facebook.com/bunker.nad.klepacom