O organizácii

Hľadáme dobrovoľníkov z Košíc a okolia !!! 

Sme mladí ľudia, ktorí chcú byť aktívni. Záleži nám na rozvoji regiónov, turizmu, umenia, športu a kultúry. Radi sa vzdelávame a pomáhame. Pracujeme na rôznych projektoch, prostredníctvom ktorých okrem iného rozvíjame svoje osobné schopnosti a znalosti. 

Práce máme stále dosť, a preto hľadáme nových dobrovoľníkov, ktorý by si vyskúšali prácu na rôznych postoch od technických až po sociálnu prácu. 

Máme prepravocaný systém dobrovoľníctva, pri ktorom každý dobrovoľník prechádza jednotlivými úrovňami od začiatočníka cez veducého tímu až po mentora.  Dosiahnutie každej úrovne je ocenené certifikátom riaditeľa, ktorý deklaruje aku úroveň v rámci OZ dobrovoľník dosiahol.

Na dobrovoľníkoch nám záleži, a preto pre nich pripravujeme rôzne odborné školenia a teambuildingy. Na ich plecia nakladáme len toľko, koľko nohy unesú. Záleži nám na výsledkoch a nie na termínoch a potrpíme si na ľudskom prístupe a dobrej nálade, ktorá je predpokadom pre dobré vzťahy v organizácií. Viac o nás sa dočítate na našich stránkach.